Wij staan voor je klaar

Neem gerust contact met ons op!

Je bent hier:

Team

Onze kernwaarden laten zien waar we voor staan. Kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie is Kwekerij Piet Vijverberg ten voeten uit. We laten ons hierdoor inspireren en zien dit terug bij het gehele team. Onze bedrijfscultuur bestaat uit continuïteit en no-nonsense, waarin onze werknemers enthousiast meewerken aan de kwaliteit en verdere groei van het bedrijf. Afspraak is afspraak en dit past feilloos bij de mentaliteit van het ambitieuze team.

Mike Fransen

SALES SPECIALIST PHALAENOPSIS 
M +31 (0)6 5391 6973
T +31 (0)174 631 940
mike@pietvijverberg.nl

Jeroen van der Wel

SALES & ACCOUNT MANAGER (Phalaenopsis & Dracaena)
M +31 (0)6 8285 9848
T +31 (0) 174 631 940
jeroen@pietvijverberg.nl

Piet Vijverberg-Brian-Krabben

Brian Krabben

MEDEWERKER COMMERCIËLE BINNENDIENST
M +31 (0)6 2374 1041
T +31 (0)174 631 940
brian@pietvijverberg.nl

Arend Noordam

DRACAENA SALES

T +31 (0)174 631 940
dracaena@pietvijverberg.nl

Sander Vijverberg

M +31 (0)6 2255 8351
T +31 (0)174 631 940
sander@pietvijverberg.nl

Alex Duindam

M +31 (0)6 4335 9094
T +31 (0)174 631 940
alex@pietvijverberg.nl

Algemeen

Piet Vijverberg
Alkemadelaan 3
2681 LX Monster, Westland
Nederland

T +31 (0)174 – 631 940
info@pietvijverberg.nl

Verkoop

Verkoop algemeen
sales@pietvijverberg.nl

Verkoop Phalaenopsis
phalaenopsis@pietvijverberg.nl
T +31 (0)174 – 631 940 – menukeuze 1

Verkoop Dracaena
dracaena@pietvijverberg.nl
T +31 (0)174 – 631 940 – menukeuze 2

Financieel

administratie@pietvijverberg.nl

Kwekerij Piet Vijverberg B.V.
KvK: 27220445
BTW: NL 005576556B01

Piet Vijverberg Young Plants B.V.
KvK: 81571038
BTW: NL862141795B01

Piet Vijverberg Dracaena B.V.
Kvk: KVK 84976721
BTW: NL863448501B01

Kwekerij Piet Vijverberg Beheer B.V.
KvK: 27187956
BTW: NL 818571937B01