Wij staan voor je klaar

Neem gerust contact met ons op!

Je bent hier:

Team

Onze kernwaarden laten zien waar we voor staan. Kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie is Kwekerij Piet Vijverberg ten voeten uit. We laten ons hierdoor inspireren en zien dit terug bij het gehele team. Onze bedrijfscultuur bestaat uit continuïteit en no-nonsense, waarin onze werknemers enthousiast meewerken aan de kwaliteit en verdere groei van het bedrijf. Afspraak is afspraak en dit past feilloos bij de mentaliteit van het ambitieuze team.

Sander Vijverberg

DIRECTOR
M +31 (0)6 2255 8351
T +31 (0)174 631 940
sander@pietvijverberg.nl

Alex Duindam

COMMERCIAL DIRECTOR
M +31 (0)6 4335 9094
T +31 (0)174 631 940
alex@pietvijverberg.nl

Mike Fransen

ACCOUNTMANAGER PHALAENOPSIS
M +31 (0)6 5391 6973
T +31 (0)174 631 940
mike@pietvijverberg.nl

Brian Krabben

SALES SPECIALIST PHALAENOPSIS & DRACAENA
M +31 (0)6 2374 1041
T +31 (0)174 631 940
brian@pietvijverberg.nl

Arend Noordam & Robin Boeters

DRACAENA DEPARTMENT

T +31 (0)174 631 940
dracaena@pietvijverberg.nl

Arend Noordam & Robin Boeters

DRACAENA DEPARTMENT

T +31 (0)174 631 940
dracaena@pietvijverberg.nl

Algemeen

Piet Vijverberg
Alkemadelaan 3
2681 LX Monster, Westland
Nederland

T +31 (0)174 – 631 940
info@pietvijverberg.nl

Verkoop

Verkoop algemeen
sales@pietvijverberg.nl
GLN code: 8713782588049

Verkoop Phalaenopsis
phalaenopsis@pietvijverberg.nl
T +31 (0)174 – 631 940 – menukeuze 1

Verkoop Dracaena
dracaena@pietvijverberg.nl
T +31 (0)174 – 631 940 – menukeuze 2

Financieel

administratie@pietvijverberg.nl

Kwekerij Piet Vijverberg B.V.
KvK: 27220445
BTW: NL 005576556B01

Piet Vijverberg Young Plants B.V.
KvK: 81571038
BTW: NL862141795B01

Piet Vijverberg Dracaena B.V.
Kvk: KVK 84976721
BTW: NL863448501B01

Kwekerij Piet Vijverberg Beheer B.V.
KvK: 27187956
BTW: NL 818571937B01